O společnosti    Služby    Ceny    Fotogalerie    Kontakt   
   

Poskytované služby ...

 • Ubytování kočiček
  • Kočičky jsou ubytovány každá samostatně v boxech. Velikost boxu je 120 x 120 x 120 cm, stěny a podlaha jsou pokryty PVC. Box je po každé kočičce pečlivě vymyt a dezinfikován. Box je vybaven WC miskou s kokčkolitem, košíčkem na spaní, zavěšenou hračkou, koberečkem a prkénkem na broušení drápků a 3 miskami. Pohodlně se do boxu vejde i vlastní přenoska. Pro majitele dvou kočiček můžeme nabídnout dvojbox, což jsou dva boxy nad sebou, které nejsou rozděleny přepážkou.
 • Stravování kočiček
  • My majitelé kočiček všichni víme jaké různé chutě naše kočky mají. Ze sortimentu našeho krmiva jim můžeme nabídnout konzervy Whiskas, Friskies, Felix, Kitekat, Darling apod. Oblíbené je i krmení z pytlíčků. Stejný sortiment nabízíme i v suchém krmivu. Můžeme též vyhovět zvyklostem kočky krmit masem, rybou apod. Druh krmiva se podává po vzájemné domluvě s majitelem. Kočičky dostávají 2x denně konzervu, přes den mají stále k dispozici suché krmení, vodu, po dohodě mléko. Dále je možné přinést stravu vlastní. Rozdíl v cenách máme uveden v ceníku.
 • Veterinární péče
  • V případě poskytnutí veterinární péče se můžete spolehnout, že se o vaší kočičku postaráme. Vetrerinární klinika na vynikající úrovni v Českém Brodě, která je v provozu nepřetržitě, je vzdálená 8 km od našeho hotelu. Lékař buď přijede, nebo máme k dispozici firemní vozidlo.
     
  © Všechna práva vlastníků vyhrazena podle zákona.